EURO - ART - Zakład obróbki gresu, terakoty i glazury
501 822 146
kontakt@euroartgresy.pl
ul. Gołębia 5,05-480 KARCZEW

Usługi glazurnicze Otwock

Nasza firma oferuje Państwu profesjonalne i kompleksowe usługi glazurnicze, które wykonujemy z najwyższą starannością i dbałością o każdy detal. W naszej codziennej pracy staramy się stawiać przede wszystkim na najlepszy standard wykonania oraz realizowanie oczekiwań i wizji Klientów.

usługi glazurnicze otwock

Usługi glazurnicze na najwyższym poziomie

Możemy pochwalić się ekipą glazurników z bardzo dużym doświadczeniem i talentem, która ma na swoim koncie nie tylko standardowe i proste wykonania, ale też prace wymagające bardzo dużego zaangażowania. Płytki trójkąty, płytki romby, płytki sześciokątne, płytki drewnopodobne, niestandardowe wzory z płytek, dekoracyjne wykończenia czy wielkie formaty kafelków – każde zlecenie Klienta jest w zasięgu możliwości naszej ekipy.

Wiemy również, że doskonałą jakość wykonania gwarantuje nie tylko profesjonalny zespół, ale też wykorzystanie w pracy najlepszych technik oraz narzędzi o wysokim standardzie, których używamy realizując każde zlecenie.

Oferowane przez naszą firmę usługi to nie tylko układanie kafelków, ale również szlifowanie i cięcie glazury, obróbka, frezowanie, montowanie przeróżnych elementów, szlif płytek na inwestycje, skucie starej glazury czy też wyrównanie powierzchni pod nowe płytki. Naszą ofertę kierujemy do osób z Otwocka i okolic.

Płytki do łazienki lub kuchni to nieodłączny element ich wystroju, jak również niezwykle praktyczne wykończenie pomieszczeń, a stawiając na nasz zespół, możecie Państwo mieć pewność, że będziecie cieszyć się przez długi czas nie tylko pięknym wyglądem łazienki i kuchni, ale też starannym wykonaniem glazury, która będzie służyć w dobrym stanie latami.

Szeroka oferta usług glazurniczych w Otwocku w atrakcyjnych cenach

Zdajemy sobie sprawę, że remont łazienki, czy też tworzenie jej od podstaw jest często dużym stresem i wyzwaniem dla wielu osób, dlatego staramy się maksymalnie ułatwić naszym Klientom to zadanie – wybierając nasze usługi glazurnicze stawiacie Państwo na profesjonalizm w każdym calu, który będzie najlepiej widoczny w solidnym oraz perfekcyjnym wykończeniu i ułożeniu glazury.

© EURO-ART 2017 Realizacja: Damtox
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Akceptuję polityka cookies.