EURO - ART - Zakład obróbki gresu, terakoty i glazury
501 822 146
kontakt@euroartgresy.pl
ul. Gołębia 5,05-480 KARCZEW

Fazowanie płytek – zaoblenie płytek

W szerokiej ofercie naszej firmy nie mogło zabraknąć zaoblenia płytek, szerzej znanego jako fazowanie. Proces ten ma na celu nadanie płytkom określonego profilu. Zwykle profil ten przybiera kształt promienia, ale prawda jest taka, iż każdy inny dowolny kształt również jest możliwy do wykonania.

Polecamy skorzystanie z naszej usługi fazowania, szczególnie w odniesieniu do pełnowymiarowych płytek typu gres czy terakota. Bardzo dobrze z tego procesu skorzystają również Ci z Państwa, którzy chcą pięknego wykonania następujących i wielu innych elementów przeznaczonych do wykończenia i dekoracji wnętrz.

Mowa o:

Ciekawym zastosowaniem fazowania jest zapobieżenie uszkodzeniom w czasie użytkowania podłóg powleczonych płytkami. Wtedy też korzysta się z minimalnego zeszlifowania krawędzi płytki – zwykle pod kątem o wartości 45 stopni.

Wysokiej klasy maszyny do fazowania – znamy temat!

Do wykonania skutecznego fazowania wykorzystuje się specjalne maszyny – te, które posiadamy w naszym warsztacie są wysokiej jakości i naprawdę perfekcyjne do realizacji tego zadania – zostały bowiem zaprojektowane z myślą o łatwej konfiguracji i obsłudze. Oczywiście jeśli myślą Państwo o zakupie takiej maszyny dla własnego użytku – jest to możliwe. Jeśli jednak chcą by fazowanie było wykonane szybko, tanio i profesjonalnie – zapraszamy do nas. Jako profesjonaliści z przyjemnością podpowiemy czego należy szukać w wysokiej jakości maszynie do fazowania.

Maszyna do fazowania powinna:

Maszyna do fazowania płytek to zdecydowanie bezpieczniejsza alternatywa dla ręcznego szlifowania, tym bardziej, iż precyzyjne maszyny to naprawdę wytrzymała konstrukcja i wysokiej jakości materiały, co przekłada się na długie lata niezawodnej obsługi. Cieszymy się, iż w naszej firmie możemy wykorzystywać właśnie takie nowoczesne maszyny w celu zapewnienia jak najlepszego efektu końcowego dla naszych Klientów.

Nasze maszyny posiadają:

Fazowanie płytek – z nami będzie perfekcyjnie!

Nasza usługa fazowania oparta jest o fachową wiedzę i lata doświadczeń, dlatego mamy pewność iż płytka jako produkt końcowy realizowanego przez nas procesu nie tylko spełni Państwa oczekiwania, ale wręcz je przewyższy.

Poza tym warto zdecydować się na usługę fazowania właśnie u nas ponieważ:

Jeśli zatem fazowanie płytek na wysokim poziomie to, coś czego Państwo szukają – prosimy o możliwość wykazania się naszymi umiejętnościami w tym zakresie. Zapewniamy, że na pewno będą Państwo zadowoleni z otrzymanych, perfekcyjnie zaoblonych płytek. Zapraszamy!

© EURO-ART 2017 Realizacja: Damtox
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Akceptuję polityka cookies.