EURO - ART - Zakład obróbki gresu, terakoty i glazury
501 822 146
kontakt@euroartgresy.pl
ul. Gołębia 5,05-480 KARCZEW

O firmie

O naszej firmie PPHU „EURO – ART” Sławomir Marczak można by mówić naprawdę wiele i długo, ale prawda jest tak,a iż jakość naszych usług obróbki płytek ceramicznych można w najlepszy sposób poznać decydując się na skorzystanie z nich – do czego to serdecznie zachęcamy. Skoro jednak w dobrym tonie jest powiedzieć parę słów na temat firmy, najważniejsze do podkreślenia jest, iż fach mamy w ręku od lat – a cała idea świadczenia takich usług powstała w oparciu o wiedzę, doświadczenie, pasję i chęć ułatwienia innym życia.

Do kogo kierujemy nasze usługi?

Od cięcia, po szlifowanie – nasze usługi są kompleksową odpowiedzią dla wszystkich osób szukających pomocy w dopasowaniu płytek ceramicznych do planowanego projektu.

W szczególności jednak z naszej szerokiej oferty czerpać korzyści będą:

W trosce o to, by nasza oferta w pełni zaspokoiła potrzeby rynku, zadbaliśmy o szeroki zakres płytek, jakie jesteśmy w stanie poddać obróbce, jak również o bogatą plejadę procesów obróbczych, jakim je poddajemy.

Zatem bez względu na to, czy chcą Państwo oddać w nasze ręce klinkier, glazurę, terakotę czy gres – jesteśmy do dyspozycji! To wciąż niewyczerpana lista, by poznać ją w pełni, zachęcamy do kontaktu.

Jeśli chodzi natomiast o same procesy obróbcze, jakimi się posługujemy i w ramach których przygotowujemy oddane w nasze ręce materiały, są to:

Co wyróżnia nas na tle innych firm oferujących procesy obróbcze?

Niektórzy z Państwa zastanawiają się co począć, gdy muszą wyremontować bądź dopełnić obrany projekt, ale producent płytek nie oferuje już danej pozycji katalogowej. To idealny powód, aby zgłosić się do nas!

Dlaczego? W naszym zakładzie mamy możliwość wykonania dowolnych kostek, dekoracji, mozaik, jak również stopnic, cokołów i listew z powierzonych w nasze ręce materiałów. To sprawia, że poprzez powierzenie nam w ręce płytek zyska się w odpowiedzi produkt o dokładnie takiej samej barwie i kalibracji. Prościej, już być nie może!

Stawiamy na sprawdzone rozwiązania!

Jeśli chodzi o jakość realizowanych przez nas prac jest zawsze na wysokiej jakości, co osiągamy poprzez wykorzystanie w realizacjach tylko i wyłącznie sprawdzonych technik obróbczych. Co więcej, aby mieć pewność, iż nasze realizacje całkowicie odpowiedzą na stawiane wysokie wymagania rynku korzystamy z profesjonalnych narzędzi diamentowych. To wszystko sprawia, że klasa realizowanej przez obróbki materiałów ceramicznych jest zawsze najwyższa i zawsze całkowicie zgodna z zamówieniem.

Zachęcamy zatem serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą i resztą informacji udostępnionych na stronie, a w razie jakichkolwiek dodatkowych pytań tudzież wątpliwości – zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością udzielimy fachowej odpowiedzi!

© EURO-ART 2017 Realizacja: Damtox
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Akceptuję polityka cookies.