EURO - ART - Zakład obróbki gresu, terakoty i glazury
501 822 146
kontakt@euroartgresy.pl
ul. Gołębia 5,05-480 KARCZEW

Stopnice – stopnice gresowe

Nasza oferta z całą pewnością nie byłaby kompletna, gdyby nie znalazły się w niej stopnice. Najprościej mówiąc są to płytki schodowe o różnych rozmiarach i kolorach. Na Państwa życzenie dobieramy te idealnie dopasowane do płytek, które biorą udział w danym projekcie.

Każda oferowana przez nas płytka schodowa posiada:

Choć na życzenie Klientów wykonujemy stopnice bez owych zabezpieczeń – wszystko wedle Państwa uznania. Jednak dzięki temu, iż dajemy do Państwa dyspozycji naprawdę bogatą gamę kolorystyczną – możliwe jest dopasowanie naszych stopnic niemalże do każdego wnętrza, jakie można sobie tylko wyobrazić.

W szczególny sposób polecamy stopnice wykonane:

Jedno i drugie rozwiązanie wykonane w naszym zakładzie wyróżnia się wysokimi właściwościami użytkowymi i pieczołowitym, dokładnym w każdym calu wykonaniem. Co więcej, zapewniamy przy tym wszystkim niezwykle atrakcyjne ceny naszych produktów – zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty!

Główną ideą proponowanych przez nas stopnic jest zapewnienie dodatkowej siły trakcji – są one niezwykle skuteczne w zmniejszaniu ryzyka poślizgnięcia się lub upadku na posadzce z płytek. Niezależnie od tego, czy są Państwo w trakcie odnawiania, budowania czy projektowania, istnieją doskonałe opcje sposoby na podniesienie bezpieczeństwa użytkowanej podłogi, a oferowane przez nas stopnice są właśnie jedną z tych najlepszych.

Zwiększają trwałość płytek

Stopnice są nie tylko bezpieczne i estetyczne. Minimalizują zarysowania, zadrapania i plamy na powierzchni. Dzięki nim powierzchnia pokryta płytkami, będzie służyć w doskonałym stanie jeszcze dłużej!

Idealne dopasowanie do wymagań i preferencji

Dostępne u nas stopnice jesteśmy w stanie wykonać dla Państwa we wszelkich niestandardowych rozmiarach i gamie kolorów – tak aby były w idealnej harmonii do wystroju wnętrza. Istnieje możliwość dopasowania praktycznie do każdej potrzeby – warto z tego skorzystać!

Dlaczego warto zlecić wykonanie stopnic właśnie naszej firmie?

Oferowane przez nas wysokiej jakości produkty w połączeniu z miłą i fachową obsługą Klienta to pewność dla Państwa, iż powierzając nam wykonanie stopnic można mieć pewność, iż efekt końcowy będzie zgodny z oczekiwaniami. Zachęcamy również z tego miejsca do zapoznania się z naszymi pozostałymi propozycjami – procesami obróbczych i innych wyrobów. Z przyjemnością też rozwiejemy wszelkie wątpliwości dotyczące naszej oferty, dlatego w razie jakichkolwiek pytań tudzież wątpliwości – serdecznie zachęcamy do kontaktu!

Odpowiemy tak szybko, jak tylko to możliwe – wszakże klient jest dla nas najważniejszy. Zapraszamy do dołączenia do grona naszych zadowolonych Klientów!

© EURO-ART 2017 Realizacja: Damtox
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Akceptuję polityka cookies.