EURO - ART - Zakład obróbki gresu, terakoty i glazury
501 822 146
kontakt@euroartgresy.pl
ul. Gołębia 5,05-480 KARCZEW

Cokoły z płytek – cokoły z gresu

W trosce o kompleksową odpowiedź dla naszych Klientów zadbaliśmy także o cokoły w ramach naszej oferty – bardzo piękne dopełnienie każdego projektu, w którym to wyspecjalizowaliśmy się do perfekcji.

Cokoły – co to takiego?

Piękne cokoły to element projektów z udziałem płytek dodający charakteru i spełniający praktyczną funkcję. Z racji tego, że są one bardzo popularnym wyborem wśród właścicieli domów – zarówno tych preferujących nowoczesne, jak i klasyczne wyposażenie – stały się one jednym z naszych flagowych produktów. Nic więc dziwnego, że jesteśmy je w stanie dla Państwa wykonać z niemalże każdego materiału i gatunku.

Nasze cokoły charakteryzują się perfekcyjnym wykonaniem – każda ma idealnie zaokrągloną górną krawędź, jak również zrektyfikowaną dolną.

Nasze cokoły – odpowiedź w potrzebie

Często zdarza się tak, iż w ofercie danego producenta znajdują się płytki idealne – niestety nierzadko producent równocześnie do nich nie zapewnia odpowiednio dobranych cokołów. W tym miejscu jest nasza rola, dzięki czemu wykończenie podłogi cokołami z tej samej płytki nie będzie czczym życzeniem, ale stanie się faktem. Co więcej, dzięki temu, iż nasze cokoły są tak pięknie zaokrąglone w górnej krawędzi efekt końcowy ich zastosowania będzie na pewno dużo bardziej spektakularny aniżeli wtedy, gdy w tym celu skorzysta się z plastikowych listew.

Dlaczego warto mieć w swoim domu podłogę z płytek pięknie wykończoną naszymi cokołami?

Nie ma drugiej podłogi, która miałaby tak wielką konstrukcyjną elastyczność, jak ta wykonana z płytek ceramicznych. Jest dostępna w szerokiej gamie:

a dzięki wykonanym przez nas cokołom staje się idealnie dopełniona. Jednak to tylko jedna z wielu zalet płytek ceramicznych w użytku na podłodze. Oprócz elastyczności konstrukcji płytek, płytki i cokoły są niezwykle trwałe. Wykonane przez nas cokoły wysokiej jakości, jeśli są prawidłowo konserwowane i instalowane, mogą służyć nawet całe życie. Wybór podłogi z płytek może być decyzją, której nigdy nikt nie żałuje.

Elastyczność projektowania

Płytki ceramiczne są dostępne w różnych rozmiarach, które można stosować pojedynczo lub można je mieszać ze sobą, aby uzyskać niezliczoną liczbę opcji. Wystarczy niewielka wyobraźnia połączona z umiejętnościami matematycznymi, aby stworzyć niestandardowe wzory instalacji z opcją geometrycznych rozmiarów płytek. Potem już trzeba tylko skorzystać z naszej pomocy z cokołami – idealnie dopasowanymi do projektu i wszystko będzie gotowe. Te opcje z wszystkimi dostępnymi kolorami sprawiają, że płytki są jednym z najbardziej uniwersalnych i przyjaznych dla projektantów (zarówno profesjonalnych, jak i amatorów) produktów podłogowych. Płytki można układać na podłogach, ścianach, w prysznicach, na suficie, wewnątrz lub na zewnątrz. Mogą być również zainstalowane na blatach, stołach, kominkach, paleniskach, kolumnach i wielu innych.

W przeciwieństwie do podłóg drewnianych, nie musisz się martwić o instalowanie płytek w wilgotnym otoczeniu – to rozwiązanie:

Idealnie dopełnione przez wykonane w naszej firmie cokoły – zapraszamy!

© EURO-ART 2017 Realizacja: Damtox
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Akceptuję polityka cookies.