EURO - ART - Zakład obróbki gresu, terakoty i glazury
501 822 146
kontakt@euroartgresy.pl
ul. Gołębia 5,05-480 KARCZEW

Cięcie gresu i glazury – Otwock, Warszawa

Nasza firma ma przyjemność zaoferować szeroki zakres usług cięcia i wykańczania płytek. Szukasz specjalisty od cięcia glazury i gresu w Warszawie? Jesteś w dobrym miejscu Poza możliwością łamania z wcześniejszym zarysowaniem prawie każdego rodzaju płytek, zachęcamy do skorzystania z usługi cięcia tarczą diamentową w dwóch wersjacięcie glazury i gresu warszawach:

Jesteśmy wyposażeni w narzędzia pozwalające nam na cięcie płytek o różnych rozmiarach na zamówienie, co daje naprawdę wielkie możliwości projektowania. Dzięki nam dowolne płytki będą idealnie dopasowane do każdego, nawet najbardziej wymyślnego projektu. Nade wszystko dbamy o dokładność i precyzję realizowania naszych zleceń – tym samym oferując architektom, projektantom i wykonawcom unikatowe cięcie płytek w ekonomicznej cenie.

Rodzaje płytek, jakie można w naszej firmie oddać do procesu cięcia są następujące:

Cięcie glazury Warszawa – jakość i dokładność

Szerokie grono naszych zadowolonych Klientów bardzo docenia naszą zdolność dokładnego cięcia szerokiej gamy rozmiarów płytek. Przede wszystkim taka bogata usługa oznacza, że korzystający z naszych możliwości klienci indywidualni, jak również architekci i projektanci mogą mieć większy wybór płytek. Ponadto jest to znacznie bardziej opłacalne – takie stosowanie niestandardowych rozmiarów, szczególnie jeśli dany produkt nie jest już dostępny oryginalnie u producenta.

cięcie gresu w warszawie

Od początku działalności naszej firmy ochoczo inwestujemy w zdobywanie wiedzy na temat jak najlepszego wykorzystywania narzędzi i sposobów zaawansowanego cięcia płytek. To oznacza, że nasza firma może zapewnić większą różnorodność kształtów i rozmiarów na zamówienie niż konkurencja. Co więcej, możemy także ciąć większe płytki i przetwarzać materiał przy większej objętości.

Dlaczego lepiej pozwolić na cięcie gresu i glazury profesjonalistom zamiast samemu zdecydować się na nie w domu? Skorzystanie z naszych usług niesie ze sobą liczne zalety:

Jeśli jednak zdecydują się Państwo na samodzielną obróbkę – tutaj kilka fachowych wskazówek.

Należy ustawić tarczę diamentową na równej, stabilnej powierzchni, następnie prosimy oznaczyć linię cięcia na powierzchni płytki. Aby wyciąć prosto, trzeba umieść płytkę na prowadnicy i odciągnąć od ostrza. Później konieczne trzeba włączyć tarczę i przytrzymując płytkę na prowadnicy, równocześnie przesuwać ją do przodu przez ostrze, umożliwiając mu wykonywanie swojej pracy – użycie siły nie jest w żadnym wypadku potrzebne. Nasza firma mieści się w Otwocku lecz do współpracy zapraszamy także osoby z Warszawy i okolic.

Oczywiście przy tym wszystkim trzeba zachować najwyższe standardy bezpieczeństwa. Jeśli nie posiadają Państwo żadnego doświadczenia w realizacji takowych cięć mimo wszystko zachęcamy dla świętego spokoju i jakości wykonanej pracy do skorzystania z naszych usług. Nam zajmie to chwilę, a Państwo zyskają produkt zgodny z oczekiwaniami. W razie pytań – zapraszamy do kontaktu. Dojeżdżamy do naszych klientów w Warszawie oraz Otwocku.

 

© EURO-ART 2017 Realizacja: Damtox
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Akceptuję polityka cookies.